AQUATICFORUM
AQUATICFORUM A HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN DAHA ETKİN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Join the forum, it's quick and easy

AQUATICFORUM
AQUATICFORUM A HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN DAHA ETKİN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.
▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
AQUATICFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ziraat Müh. Oda Başkanı Gökhan GÜNAYDIN'dan MESAJ

Ziraat Müh. Oda Başkanı Gökhan GÜNAYDIN'dan MESAJ Empty Ziraat Müh. Oda Başkanı Gökhan GÜNAYDIN'dan MESAJ

Mesaj tarafından aquahell Perş. Ekim 07, 2010 6:35 am

Ziraat Müh. Oda Başkanı Gökhan GÜNAYDIN'dan MESAJ Gokhan_gunaydin

1998 yılından bu yana Yönetim Kurulu üyeliği, 2003 yılından bu yana da Başkanlık görevini onurla yürütme gayreti içinde olduğum Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı‘ndan 4 Ekim 2010 tarihi itibariyle istifa etmiş bulunuyorum. Bildiğiniz gibi, 13 - 14 Mart 2010 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz ODA‘mızın 42 inci Dönem Olağan Genel Kurul‘unda seçilen Yönetim Kurulu‘muzun kendi arasında yaptığı görev dağılımı sonrasında yeniden Başkan olarak seçilmiş idim. Bu itibarla, Yönetim Kurulu‘nun, Ana Yönetmeliğimiz uyarınca 2012 yılı Mart Ayı‘na kadar görev süresi bulunmaktadır. Şimdi ODA‘mızın Yönetim Kurulu, kendi içinde yeniden bir görev dağılımı yapacak ve Oda‘mızın yeni Başkan‘ını seçecektir. Oda Başkanı olarak yeni görev süresinin başında denilebilecek bir zaman diliminde istifa etmemin sebebi, bir siyasal partinin yönetim organlarında aktif görev almış olmamdır. Bu durumun, Oda Başkanlığını yürütme konusunda bir yasal engeli yoktur. Nitekim geçmişte ve halen, siyasal görevleri ile Oda görevlerini birlikte yürüten yöneticiler bulunmaktadır. Bu iki kimliğin özenle ayrılması halinde, bu durum bir sakınca da yaratmayabilir. Bununla birlikte, ilkeli ve tutarlı bir düşünüş - eylem birlikteliğini yürütme çabası içinde olmamın bir sonucu olarak, Oda Başkanlığı‘nı bırakma düşüncemi, Ankara‘da ve Kahramanmaraş‘ta yapılan Danışma Kurullarında Oda yöneticilerimizle birlikte paylaşarak uygulamaya koydum. Düşüncemin ve kararımın, ODA‘mız için olumlu sonuçlar üretmesi en büyük dileğimdir. Bu çerçeve içinde, hiç kuşkusuz, bana ihtiyaç duyulan tüm anlarda ODA‘mızın yanında ve emrinde olmaya devam edeceğim. Oda örgütlü yapımızın da, özenle geliştirmeye çalıştığımız kurumsal kimliğin daha da ileriye götürülmesi konusunda her türlü ortak çabayı, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da özenle sürdüreceğine olan güvenim tamdır. ODA yöneticiliği yaptığım zaman dilimi içinde, Ziraat Mühendisleri Odası ailesi bana çok şey öğretti. Kendimizi, bilgilerimizi ve düşüncelerimizi geliştirme fırsatı bulduk. Özveriyle ve dikkatle, halktan, emekten, topraktan, üretimden, mühendisten yana bir tavır geliştirme çabası ana ilkemiz oldu. Şüphesiz başarabildiklerimiz kadar, başaramadıklarımız da vardır. Bütün bunları değerlendirerek, tarih, bizleri de bir yere oturtacaktır.. Bu itibarla, onurla ve şerefle sürdürdüğüm görev süresi boyunca tanıma fırsatı bulduğum ya da bulamadığım tüm ZMO üyesi arkadaşlarıma ve dostlarıma içten sevgi, selamlarımı sunarım. İşlerinizde başarılar, aileleriniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı bir yaşam dilerim.

Saygılarımla, Dr. Gökhan GÜNAYDIN
aquahell
aquahell
WEBMASTER

Erkek
Lakap : AQUAHELL

http://www.hbgokhan.blogcu.com

- Similar topics