AQUATICFORUM
AQUATICFORUM A HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN DAHA ETKİN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Join the forum, it's quick and easy

AQUATICFORUM
AQUATICFORUM A HOŞGELDİNİZ.FORUMDAN DAHA ETKİN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.
▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
AQUATICFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gözlerinde Yakamoz Olan Adam…

Gözlerinde Yakamoz Olan Adam… Empty Gözlerinde Yakamoz Olan Adam…

Mesaj tarafından vgokhan Salı Ara. 07, 2010 4:19 pm

Bir akşam vakti tanıştık seninle. Gözlerinde yakamozların ışıltısı vardı. Bir vurgun gibi sardın bedenimi, her yanım titremişti.Gözlerinde Yakamoz Olan Adam… A452E214BFC91E213A9A8999C5A8A

Neden karşılaştığımızı düşündüm hep, neden birbirimizin hayatında olduğumuzu? Kadersel bir aşk olabilirdi, en azından öyle olduğunu düşünmek işime gelmişti.İçimi kaplamıştı sözlerinin sıcaklığı, bir düş gibi kendine almıştın aklımı. Ne kadar güzel olduğunu düşünmüştüm ellerinin ve hala en çok ellerini severim.Bir masal gibi yaşadık aşkımızı, kimsenin diline destan olmadı, hala ikimizi bir ananları saymazsak. Gökkuşağı gibi renkli bir sevdaydı bizimki, içi karartan renklere çok uğramadan geçtik.Senden ne öğrendiğimi düşündüm geçen akşam, senden nelerin yadigar kaldığını? Bir ömrün yarısı eder sayacak olsam.Yıllar geçiyor, ben yaşlanıyorum ve anlıyorum ki; kimse kimsenin hayatına sebepsiz yere girmiyor. Mutlaka iki değerli sözü oluyor en kötüsünün bile. Üstelik kötüden ders almak, her babayiğidin işi değil!Seninle geçirilmiş yılları, bir tek kelimeyle anlatabilirim: “Değiştiriciydi!” Öyleydi çünkü ben hayatın başka hiçbir noktasında bu kadar yontmadım benliğimi.İlişkilerin bitiş şekli, o birlikteliğin niteliğini anlatmıyor. Bizim ayrılığımız mesela, hiçbir yönüyle aşkımızın tadına yakışmadı.Ben senden öğrendiklerimle çok yol aldım. Üstüne ekledim tecrübelerimi, aklımı, bilgimi ve en son halime geldim. Yaşam, bir heykeltıraş olmalı! Bizleri böylesine incelikle delik deşik edip, sonunda ortaya çıkardığı esere bakınca, üstün yeteneğine hayran olmamak elde değil.Ben, senden öncesi ve sonrası dahil olmak üzere, tüm yaşadıklarımı seviyorum. Acıyı, kederi, hüznü de içine katarak, hayata koca bir teşekkür ediyorum.Artık sen yoksun ama ben hala büyük sevdalara vurgunum. Gözlerinde yakamoz olan bir adam daha görürsem, yeniden aşık olacağım, biliyorum…
Candan Ünal

vgokhan
vgokhan
SUPER MODERATÖR
SUPER MODERATÖR

Kadın

- Similar topics